top of page

Ділимось досвідом

Напрямки

РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ

 

Ірина Долібська, заступник директора з навчально-виховної роботи загальноосвітньої школи с. Могильне.

 

Анотація.   Методична робота спрямована на активізацію творчої професійної діяльності вчителя, стимулювання якісної роботи, підвищення відповідальності за результати навчання і виховання школярів, забезпечення соціального захисту педагогічної праці. У статі представлено досвід роботи педагогічного колективу.

 

РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЗАСОБАМИ  ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

 

 

Єфросинія Лехенко, вчитель початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Могильне.

 

Анотація. У наш час освіта постійно рухається вперед, головне завдання школи сьогодні – виявити творчі здібності дитини і дати поштовх до розвитку, підготувати її до життя, вчити вирішувати проблеми, використовувати власний досвід, здобувати інформацію, критично мислити, вміти співпрацювати та працювати в групі, вміти організувати свою роботу.   Стаття допомагає усвідомити актуальність і доцільність даної проблеми.

 

ІНОВАЦІЙНІ МЕТОДИ НАВЧАННЯ НА УРОКАХ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА З ВИКОРИСТАННЯМ ІКТ

 

          Ірина Долібська, учитель історії та правознавства загальноосвітньої

          школи І-ІІІ ступенів с. Могильне.

 

Анотація.   Суспільство «епохи інформації» вимагає від людини перш за все уміння мислити, застосовувати знання в різних обставинах, бути комунікабельним. Саме цій меті слугують переваги нетрадиційних уроків, де створений позитивний емоційний настрій, бурхливий розвиток фантазії та уяви, спрямованість на самоствердження в суспільстві. Стаття надає можливість познайомитися з інноваційними методами та прийомами, які позитивно впливають на засвоєння навчального матеріалу.

 

 

Anchor 1
Anchor 2

РОЗВИТОК ТВОРЧОГО МИСЛЕННЯ УЧНІВ ЗАСОБАМИ ТРВЗ-ПЕДАГОГІКИ НА УРОКАХ

УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

 

Олена Горобець, учитель української мови та літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Могильне

 

Анотація.  Учитель сам творить педагогічний процес. І дуже важливо, щоб дитина під час навчання могла якнайкраще  проявити свою активність і творчість. Вирішенню проблеми розвитку творчих здібностей сприяє наукова технологія ТРВЗ (теорія розв’язання винахідницьких задач). У  статті представлено досвід щодо використання елементів ТРВЗ-педагогіки на уроках української мови та  літератури для розвитку творчого мислення учнів.

 

Anchor 3

 

РОЗВИТОК ТВОРЧОЇ УЯВИ НА УРОКАХ МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА

    

Антоніна Марченко, учитель музичного мистецтва загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Могильне.

 

Анотація. У статті представлено досвід роботи з використанням різноманітних методів та прийомів, які допомагають краще розуміти та сприймати компоненти уроку музики, як вид мистецтва.

 

 

bottom of page